Peugeot 407 diesel -08

Shitet nga: peugeot 23 Sht 13:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
peugeot 407.ne gjendje te mir motorrike dhe xhenerike.eshte ble ke koncesionari i peugeot.cmimi nuk diskutohet.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim