Peugeot 307 1.6 HDI -06

Shitet nga: gezim 19 Qer 10:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Durrës
Shitet peugeot 307 sw pack komfort vitit 2006 hdi dizel, makina e sapo ardhur nga Franca dhe e pa perdorur ne shqiperi, makina eshte shume e pastert dhe ne gjendje shume te mire mekanike, makine shume ekonomike, harxhon 4-5litra, gjitha opsionet elektronike, dritaret, cd player me 5disce, gps, ajer i kondicionuar, dhe nje tavan panoramik. Te interesuarit te kontaktojne, 0699184973 ose 0692023124.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim