Peugeot 306 sw 2.0 hdi -00

Shitet nga: peugeot 28 Sht 22:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 200 EUR

Komuna: Durrës
Peugeot motorr 2.0 nafte. Portobagazh. Tapicervi lekure+kamosh. Gjendja motorrike dhe xhenerike shume e mire. Nga jashte ka disa ferkime qyteti.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim