Peugeot 206 nafte -00

Shitet nga: Lenti 15 Maj 20:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 990 EUR

Komuna: Durrës
Makina eshte ne gjendje sh te mire,eshte me nafte dhe sh ekonomike.cmimi-1990euro.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim