Opel Zafira -01 cmimi i arsyeshem

Shitet nga: Landi 07 Dhj 15:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 800 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Durrës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Zafira
Shitet makine Opel Zafira ,gjendje te mire pune cmimi 2800 euro dhe i diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim