Opel Vectra CDTI -06

Shitet nga: edvin 23 Nën 23:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Durrës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Vectra
Shitet Opel vectra C 1.9CDTI nafte,ne gjendje shume te mire dritare elektrike,xhamat prapa te erret,airbag shofer,pasagjer,anesore,fenere per mjegull para pas,kondicioner,kontroll shpejtesie,navigator cd 70 navi.fenere xenon me larje dhe vet rregullim automatik,disqe alumini,mbyllje qendrore me pult,kompjuter bordi,ABS,EPS etj

shitet per arsye te blerjes tjeter makine
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim