Opel Corsa 1.2 benzin -02

Shitet nga: opel 24 Nën 11:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Durrës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Corsa
shes opel korsa sport shum ekonomike letrat te paguara disje alomini 4 porta bejm dhe ndrim me makin me cc me te mathe
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim