Opel Astra automatike dizel -02

Shitet nga: flori 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 200 EUR

Komuna: Durrës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
makina eshte ne gjendje shum te mire
kambjo automatike,motorr 2000 nafte

me taksa dhe siguracjon te paguar
viber watsap0699324799
mundesi ndrrimi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim