Opel Astra 1.7 dizel -08

Shitet nga: ... 11 Jan 10:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Viti: 2008
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Durrës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Shitet opel astra 1.7 naft 4 porta ne gjendje te shkelqyer nga te gjitha anet ka 2 jav qe i kam nxjerr targat dhe nderruar vaj e filtra makina ska nevoj per asnje sherbim cmimi eshte 5.000 euro me letra per i vit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim