Opel Astra -96

Shitet nga: Feta 22 Nën 09:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Viti: 1996
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Durrës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Shitet Opel Astra 1996 Diesel.
Makina eshte ne gjendie te mir dhe me dokumenta te rregullta deri ne 20 janar 2016..
Ndodhet ne Durres
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim