Opel vectra -04

Shitet nga: Aldo 31 Krr 18:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 200 EUR

Komuna: Durrës
Opel vectra 2 mij nafte motorr hdi. Viti 2004. Me targa e dogan te paguara. Me condicioner. I sapoardhur nga anglia. Abies dopjo aribeg 4 gomat te reja shum e paster si brenda dhe jasht
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim