Opel astra 1.7 2001-01

Shitet nga: besi 31 Krr 17:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 100 EUR

Komuna: Durrës
Opel astra 1.7 viti 2001. Automjeti ne gjendje shume te mire mekanike dhe estetike. Me dogane te paguar, kilometra origjinale. Harxhim 5.5 litra/100 km. Automjeti eshte me kondicioner.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim