Opel agila 2008 me dogan dhe dokumenta te rregul..

Shitet nga: Zhani 11 Gsh 22:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 800 EUR

Komuna: Durrës
Opel agila .viti 2008 1.2 benzin .kambio manuale. E bler ne koncesionar . Ka 60 mije km.makina i ka te gjitha opsionet. 3800 euro 0696698229
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim