Opel Vectra dizel -97

Shitet nga: zija 27 Krr 19:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

800 EUR   100 000 EUR

Komuna: Durrës
shitet opel vektra viti i prodhimit 1997 ne gjendie te mir mekanile dhe xhenerike per cdo informazion mund te kontaktoni ne numrin e telefonit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim