Opel Meriva 1.7 cdti -05

Shitet nga: Eri 22 Gsh 22:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Durrës
Opel meriva viti 2005 motorri 1.7 cdti ne gjendje shume te mire motorike xhenerike dhe vizuale
makina eshte sapo ardhur dogana ( tvsh) e paguar. eshte shume ekonomike dhe shume e pershtashme per familje.....
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim