Opel Meriva 1.6 benzin -03, kambio automatike

Shitet nga: Ermal 21 Gsh 15:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 700 EUR

Komuna: Durrës
Opel Meriva 1.6 benzin, kambio automatike tronik

Makina ne gjendje xhenerike dhe motorrike shume te mire.

Konsumi urban 8 litra

Interurban 5.5 Litra

Mix 7 litra

Cmimi i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim