Opel Corsa benzin -97

Shitet nga: Ani 15 Gsh 23:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Durrës
Shitet Opel Corsa 1.39 benzine, automatike, me kate dyer, me letra te rregullta targa te reja, ne gjendje shum te mire xhenerike dhe motorrike.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim