Opel Corsa benzin -01

Shitet nga: armando rama 11 Nën 21:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 200 EUR

Komuna: Durrës
shitet opel corsa vitit 2001 motor 1000 (benzine ne) me kondisioner ngjyre gri ne gjendje shume te mire xhenerke dhe motorike . me km te vetat
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim