Opel Corsa 1.4 benzin -97

Shitet nga: shkelzen 19 Maj 21:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Durrës
okazoin opel korsa 1.4 benzin me targa italiane 1997 ne gjendje shume te mire siç po e shikoni dhe vet cmimi 500 euro i diskutushem 069 21 21 852
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim