Opel Corsa 1.4 Benzin -99

Shitet nga: Alban 09 Tet 14:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Durrës
Shitet Opel Corsa 1.4 Benzin , me Dogane te paguara dhe ne gjendje te mire.

Cmimi i padiskutueshëm !!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim