Opel Astra dizel -05

Shitet nga: OPEL ASTRA 28 Nën 17:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Durrës
Viti 2005. 1.7 nafte. Konsumi 4.5 litra. me 160.000 km.
Pilot automatik,sensore parkimi, sensore shiu dhe dritash.
Klima tronic.kompjuter bordi.komanda ne timon,
Perde origjinale.kasetofon mp3.goma te reja

Shitet per arsye se kerkoj makin me kambio automatike.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim