Opel Astra Station Wagon 1.7 dizel -08

Shitet nga: gerti 26 Gsh 17:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 500 EUR

Komuna: Durrës
opel sw ose familiare viti i prodhimit 2008 ne gjendje shum te mire.. 110 kuaj fuqi motori 1.7 nafte konsumi 5.5 i kombinuar ose i pergjithshem as nje muaj qe eshte bere me targa sjelle nga italia ... siguracion dhe taksa te paguara per nje vit... cmimi 6500 ... shum i arsyeshem ... sedilet mbrapa i shtrihen qe do te thot gati 210 cm bagazh super per nje familiar ose dike qe do nje makine per pune do ngeleni te kenaqur flm
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim