Opel Astra 1.7 dizel -01

Shitet nga: tiku 22 Sht 20:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 600 000 LEK

Komuna: Durrës
Opel astra 1.7 NAFTE me portobagazh TEPER EKONOMIKE 5 litra 100 km ne gjendje shum te mire , 2 Airbag , Timon hidraulik , Radio CD Mp3 , . Disqe t Origjines me letra.Me dy celesa ,km 165000 origjinale ,makina ka gomat dhe baterine te reja dhe nuk ka nevoje per asnje sherbim .Çmimi 1850 euro i diskutushem ,taksat e paguara me targa AA te reja ,gjendje perfekte .nr..0686767030 0698550642
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim