Opel Astra 1.7 diesel -05

Shitet nga: rexhino 22 Shk 18:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Durrës
Kilometra: 141,000
Lloji: 4/5-Doors
Karburanti: Diesel
Gearbox: Manual

ABS, Airbag, Side airbags, Airbag pasagjerëve, energjisë dritare, Radio, rrota Alloy, Mbyllje Qendrore, kontrollin e klimës, dritat mjegull, immobilizer, Timon hidraulik

OPEL ASTRA 1700cc 101cv MODEL VITI 2005 Cosmo KM 141.000 BRENDSHME lëkurë dhe pëlhurë, ME Alloy Wheels sendilie shumë të rehatshme dhe të gjerë
KONSUMI shumë e ulët 4 litra per 100 km
MEKANIKE në gjendje të shkëlqyer.


ÇMIMI 4500euro


CAR ESHTE ne dispozicion për shikimin DHE TEST PA PROBLEME
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim