Opel Astra 1.4u shit flm merrjep.al

Shitet nga: ton 08 Tet 14:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 530 EUR

Komuna: Durrës
Opel astra. Sallon lekure kondicjoner xhama pasqyra elektrike. Diskofrena para dhe pas ebs full. Optimalsport e pa par nuk harxhon 1. 4 benzin me dokumenta te paguara dhe siguracion deri ne mars 2015 disqe alumini 16
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim