Opel Agila 1.2 benzin -01

Shitet nga: niku 13 Dhj 10:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 700 EUR

Komuna: Durrës
MAKINA ESHTE NE GJENDJE TE MIRE MOTORIKE DHE XHENERIKE.E GATESHME PER CDO PROVE.ME DOGANE TE PAGUAR.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim