Okazjon Ford Fusion 1.6 dizel -05 u shit falemin..

Shitet nga: nazmi 02 Qer 10:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 200 EUR

Komuna: Durrës
MAKINA ESHTE NE GJENDJE TE SHKELQYER ME MOTORR 1.6NAFT E SAPO ARDHUR NGA ITALIA ESHT ME DOGAN DHE TARGA AA LETRA TE PAGUARA PER NJE VIT DERI NE 6 SHKURT 2015. KAMJE MENUAL,KONDICJONER,AJRBEG,RADJO CD USB,NGJYRE GRI ME NUANC BOJQELLI DISQE ALUMINI,XHAMA TE ERRET ORIGJINAL TE SHRUAJTUR EDHE NE LIBREZ MAKINA ESHTE SHUM NE GJENDJE, NENTOR I 2005 VITI PRODHIMIT,CMIMI i PA DISKUTUSHEM.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim