OPEL ZAFIRA 2.0 DTI..

Shitet nga: opel zafira 28 Maj 20:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 100 EUR

Komuna: Durrës
SHITET OPEL ZAFIRA E 2002. MAKINA KA : MOTORR ME ZINXHIRE 2.0 DTI(DIEZEL TURBO INTERCOOLER), 7 VENDESHE, NGJYRE GRI PERLE ME REFLEKS, 4 XHAMA ELEKTRIK + PASQYRA ELEKTRIKE, TATUC XHAMI ELEKTRIK ME DY POZICIONE HAPJE, ABS, SRS, AIR BAG, KONDICIONER, RADIO CD ME KOMANDA NE TIMON, GOMA 70% TE REJA, XHAMA TE ZI ORIGJINAL PRODHUAR NGA FABRIKA, MBESHTETESE KRAHU PARA DHE MBRAPA, ANTINEBI,.. MAKINA ESHTE NE GJENDJE FENOMENALE KA 165000 KM ORIGJINALE(ME PROVE), KAMIO MANUAL. NUK KA AANJE GERVISHTJE DHE EAHTE SHUME E PASTER SI BRENDA DHE JASHTE. SHUME EKONOMIKE DHE FAMILIARE MUNDE TE PERDORET DHE PER BIZNES. PO DHE PER FAMILIE ESHTE E PERKRYER. SHERBIME TE SAPOKRYERA SI PSH: POMPA E NAFTE TE RE, GOMINA INJEDTORESH TE REJA, GRUP TIMONI TE RI, VAJ FILTRA E BATERI TE RE.. PRA ME PAK FJALE NUK KA NEVOJ PER ASNJI LLOJ SHERBIMI..
.CMIMI 3100 EURO I DISKTUESHEM. ME KONTAKTONI NE 0666028028. ..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim