OPEL ZAFIRA disel

Shitet nga: igli 01 Jan 18:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Durrës
Opel Zafira Nafte
Viti Prodhimit 2000 .
Motorr 200
Lende djegese Nafte
Me 2 Celesa me pult
Km Orgjinale 182
Me dogane te prere
7 Sedile
Me kambio Manuale
Ngjyre Gri, Metalizato
Ne gjendje shume te mire mekanike dhe funksionale
Cmimi 2500 Euro i diskutueshem
Tel: 069 33 33 720...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim