OPEL CORSA-C -VITI PRODHIMIT 2006 -1.3 CDTI ME N..

Shitet nga: Kler Motors 03 Shk 15:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 400 EUR   3 800 EUR

Komuna: Durrës
Shes OPEL CORSA-C
-VITI PRODHIMIT 2006
-1.3 CDTI ME NAFTE/ KONSUMI 3.5 LT/100KM
-124620 KM TE BERA ME LIBER SHERBIMI- 1 PRONARE GJERMANE
- Kambio MANUALE 5 MARSHE,
-NGJYRA Bardhe Perla
-KONDICIONER
-OPEL RADIO
-SEDILE ME NGROHJE
-Pasqyra elektrike dhe anti verbuese +me komandim elektrik,
-4x Airbag(SRS), ABS,
-DRITA MJEGULLE TEK FENERET DHE TEK PARAKOLPI
-Timon hidraulik
-3 Çelësa, Mbyllje qëndrore me pult + Çelësa me Chip,
-Sediljet e pasme të palosshme, Gomë reservë+ Kriko mekanik+ Çelës gome(Xhirogome), E mirëmbajtur si brënda edhe jashtë,
- Disqe ALUMINI 15inches , Goma MICHELIN (80%)
- Gjendje Teknike, Mekanike, Estetike, dhe Motor perfekt me konsum shumë të ulet, Dokumenta te rregullta Dogane e Paguar
- E SAPOARDHUR NGA GJERMANIA
Ne çmim përfshihet : Dogane, TVSH,
CMIMI I DISKUTUESHEM
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim