OPEL ASTRA -03

Shitet nga: armando rama 24 Tet 23:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 400 EUR

Komuna: Durrës
E PAJISUR ME DOGANE ME KLIMA NGJYRE GRI MOTORR 1.7( NAFTE ) DISQE ALUMINI NE GJENDJE SHUME TE MIRE MOTORRIKE DHE GJENERIKE
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim