OKAZIONNNN Ford Focus -03

Shitet nga: aldo 03 Qer 13:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 900 EUR

Komuna: Durrës

Viti 2003
Motorri 1.8diesel Tdci { 115 kw } ... shum ekonomike dhe e shpejt
4 xhamat elektriki ... disqe alumini 16 ... goma 80% ... baxha elektronike ... kondicioner ... kasetofon me disk+usb dhe komandohet nga timoni ... shum i ruajtur dhe i mbajtur nga brenda dhe jasht ... me ekran qe tregon sasin e karburantit , konsumin etjj ... dokumentat te paguara per nje vit  ...
Cmimi 2900 euro pak i diskutushem ....
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim