OKAZION:Audi S8 benzin -07

Shitet nga: eni balla 24 Pri 20:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

16 000 EUR

Komuna: Durrës
AUDI S8 LUNGO V10 BENZIN 5.2L.MAKINA ESHTE FULL FULL OPSION DHE KA KM ORIGJINALE.HAPJE DHE MBYLLJE ME GISHT..KOMPLET VESHJET BRENDA KARBON ORIGJINALE TE FABRIKES .XHAMAT DOPJO TRIPLEKS ME NGJYRE LEJLA.ME MARSHE NE TIMON.ME JESTEK AJRI DHE ME 4POZICIONE ULJE DHE NGRITJE SIPAS TERRENIT MAKINA E PERZGJEDH AUTOMATIKISHT.PERDE MBRAPA DHE TEK DYERT ELEKTRONIKE ME BUTON.SEDILJE ME NGROHJE PARA DHE MBRAPA.SENSOR PARKIMI ORIGJINAL PARA DHE MBRAPA.ME BAXHO XHAMI.DISQET DHE GOMA TE REJA 20.DRITAT BIKSENON.BAGAZHIHAPJE DHE MBYLLJE ME BUTON.MAKINA IKA KOMPLET SHERBIMET E BERA VAJ FILTRA MOTORRI DHE VAJ FILTRA KAMJO FERROTA PARA DHE MBRAPA..JO SMS.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim