OKAZION! Renault Clio 2001 -01

Shitet nga: Mentor Guza 09 Krr 14:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 600 EUR

Komuna: Durrës
Renault Clio 2001, kambio manuale, xhama elektrik, komjuter a bordo, ngjyre gri, 5 dyer, ne gjendje perfekte motorike dhe mekanike, e perdorur vetem nga nje person, dokumenta te rregullta deri ne nentor 2014, konsumi minimal 4 litra/maximal 6 litra.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim