OKAZION !!! Audi a6 2.8 quattro benzin-Gaz -00

Shitet nga: Gzim 19 Krr 14:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 300 EUR

Komuna: Durrës
Audi A6 2.8 quattro full options. Makina eshte e sapo ardhur nga jasht,me targa te reja siguracion dhe te gjitha letrat deri me 10.06.2015. Disje s-line 17,4 goma te reja,sendilje me memorie,sallon lekure ngjyr pana ,sensor parkim,sensor shiu,fener me xenon me gogel ,sendilje me ngrohje,pilot automatik,kompjuter bordi ,Tatuc ,perde orgjinale me but on,bagazhier me 6 cd ... etj super full per modelin e vet.
Makines sapo eshte ber impianti gazit, dhe eshte teper ekonomike,1.000 lek gaz /100 km konsum ne qytet.
Makina eshte ne gjendje prefekte nga cdo drejtim.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim