Nissan Micra benzin -93

Shitet nga: Elton 04 Dhj 15:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1993
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Durrës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Nissan
Modeli: Micra
Nissan micra viti 93
Benzin gaz motorr 1
Ka xhamin e shoferit dhe nje fenerin e thyer
Makina esht shum ekonomike .. letrat i ka te paguara deri ne shkurt 2016
Cmimi 800 mij lek pak o diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim