Nissan Micra automat benzin -01

Shitet nga: endri 31 Dhj 15:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Durrës
nissan micra kambjo automat me dogan te paguar dhe e sapoardhur nga italia... makin ne gjendje perfekte e perdorur vetem nga nje person... klimatizator, timon idraulik.xhama elektronik, gjith tapezeria lekur shum e mbajtur dhe e paster, me baxho,me klimke. disqe me goma te reja,makin perfekte asnje lloj problebi, PERFEKTE... tel 0668056666.mercedes bmw ford opel renault peugeot citroen hyundai toyota honda fiat nissan jaguar sier siera cosvorth cosworth seat skoda volvo saab lancia chevrolet daewoochrysler dodge alfa golf 3 golf 4 passat bora audi a2 audi a3 audi a4 audi a5 audi a6 audi a7 audi a8 mercedes a mercedes b mercedes c mercedese mercedes s mercedes ml bmw 318 bmw 320 mondeo focus fiesta vectra astra signum corsa meriva laguna megane vel satis velsatis clio peugeot 206peugeot 307 peugeot 406 peugeot 407 peugeot 607 citroen c1 citroen c2 citroen c3 citroen c4 citroen c5 citroen c6 picasso xsatina saxo elantra camry land cruiser stilo linea punto primera x-type s-type aleta ibiza cordoba leon octavia superb fabia lacetti aveo nubira alfa 147 alfa 156 alfa 166 ford sierra alfa romeo 155 mazda sfi opel cadet sfi opel vectra sfi honda crx civic daewo citroen ax citroen zx citroen bx citroen saxo volvo 460 volvo 440 bmw 318 bmw 32
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim