Nissan Almera benzin -05

Shitet nga: arben 15 Sht 19:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 600 EUR

Komuna: Durrës
shitet nissan almera
motorr 1.5 benzine.
viti prodhimit 2005.
1100000km.
kamio manuale.
shitet per arsye mos perdori.
pasi jam ne pune.
sherbimet e kryera. goma 80%.
gjendje te perkryer motorrike dhe xhenerike.
tapiceri rrobe.
ngjyre e kalter.

cmimi i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim