Nderroj Volvo C70 -01

Shitet nga: Klejdi 14 Krr 09:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Nderroj Volvo c70 me naj makin tjeter siper vitin 2000-2001 .....Esht komplet e trokume si makin e modifikuar nga pjeset motorrike ne milano te italis dhe e shkruar ne letra esht 2.3 por motorrin e ka 2.8...esht pa dogan me letra italiane....Komplet bazhin e ka me impiante muzike dhe filtra zeri...plus subufur !
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim