Mitsubishi Pajero diesel -99

Shitet nga: Mitsubishi 22 Maj 08:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 200 EUR

Komuna: Durrës
Shitet Mitsubishi Pajero ne gjendje perfekte
Makina eshte me letra italiane dhe eshte blere 5000 euro
Makina shitet me cmim okazion per arsye familjare 2200 euro
Kamio Manuale
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim