Mercedez benz Evo 300 -06

Shitet nga: erjoni 26 Nën 21:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

11 000 EUR

Komuna: Durrës
Shitet mercedez benx 300 evo super ne gjendje me dokumenta te rregullta dhe te paguara .klima sport 7 matik makina shitet per arsye mosperdorimi.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim