Mercedez Benz S/ 350 sport VITI 2007

Shitet nga: Benz 04 Pri 15:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

19 000 EUR

Komuna: Durrës
Mercedez Benz S350 sport i vitit 2007 full optional ne gjendje te shkelqyer.. Shitet per arsye te zevendesimit me tipin e ri. Ju lutem presim vetem oferta serioze.Cmimi 19000 euro OKAZION i zhdoganuar dhe i sapo targuar.Jemi te disponueshem per cfaredo lloj prove dhe kontrolli.Si per kilometrat edhe per gjendjen e makines.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim