Mercedez Benz E 220 CDI -11

Shitet nga: erjon 04 Tet 19:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

24 000 EUR

Komuna: Durrës
Mercedz Benz E 220 CDI,Dhjetor 2011.Sallon lekure bezh TV-NAVI,sensor parkimi dhe shiu,fikje-ndezje automatike ne trafik,pilot automatik,perde me korent etj etj...vaj filtra te gjitha te sapo nderruara,goma te reja,FULL FULL...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim