Mercedesz benz -01

Shitet nga: eltjon 11 Dhj 22:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Komuna: Durrës
shes mercedes benz 220 ne gjendje shum te mire si motorrike dhe xhenerike mund ta kontrolloni ku de doni...makina eshte shum e mbajtur brenda eshte sallon lekure bezhe shum e paster jashte eshte ngjyra jeshile makina ka ardhur nga belgjika ka vetem nje muaj...e vertetojme me dokumentacion....
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim