Mercedes e 270 diesel -00

Shitet nga: Eshref 12 Dhj 18:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 200 EUR

Komuna: Durrës
Shesh një Mercedes Benz e270 cdi në gjendje shumë të mirë. Tapiceria është shumë e pastër. Viti i prodhimit është viti 2000. Makina ka bërë 172 mij kilometra, është me naftë dhe është me kamio automatike. Taksat janë të paguara deri në nëntor 2015.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim