Mercedes benz c220 dizel -05

Shitet nga: Seli 07 Tet 23:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

7 000 LEK

Komuna: Durrës
Durres, shes makine Mercedes-Benz C220 CDI Viti 2005.
Ka 205.000 km orgjinale te vetat.
Kamio Manuale,komanda ne timon klima bizonale me 2 zona,me dokumenta te paguara per nje vit,sherbimete e bera vaj filtra,goma te reja te 4,sediljet pjeserisht rrobe e lekure dhe me fryrje, ,drita automatike me time zone,4 xhamat elektrike,fshirset me sensor shpejtesie,ABS,SRS,ESP.
Cmimi 7000€ i diskutushem
Cel 0697401525

Karburanti: Nafte Euro 4
Ngjyra.....: gri metalizato
Kamjo......: automatik
Ftohja.....: Klima
KM.........: 205.000 km
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim