Mercedes benz c220 avantgarde -09

Shitet nga: ardit 23 Gsh 18:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

12 500 EUR

Komuna: Durrës
Makina eshte ne gjendje perfekte ka sensor parkingu para dhe mbrapa drita ekseno me tv navigator dvd telefon gomat e sapo nderuara . Cdo taliant eshte bere tek Benzi ne itali kilometra origjinale per momentin makina ndodhet ne itali.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim