Mercedes benz c220 -00

Shitet nga: Klejdi 21 Sht 14:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 200 EUR

Komuna: Durrës
Shes mercedes benz c220 te vitit 00....me letra targa durresi dhe letrat te prera deri ne 2015 ne shkurt....te gjitha sherbimrt te sapo kryera...sapo jan ndruar dhe te 4 gomat dhe ka goma michelin me te mirat...makina nuk esht e vrare motorrin e ka si te 2006 sic e shifni dhe ne foto....makina shitet per arsye sepse dua te blej nji me te re....cmimi i diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim