Mercedes benz C220 -05

Shitet nga: C class 21 Jan 17:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 299 EUR

Komuna: Durrës
Shitet mercedes benz c220 prodhimi 2004 me dogan te paguar ,targa, taksa,siguracion te prera me date 02.12.2014.i hyre ne shqiperi vetem nje jave para targimit. sensor parkimi motor evo te gjitha sherbimet e bera vaje filtra gomina . makina eshte ne gjendje te shkelqyer motorrike dhe xhenerike km origjinale me liber sherbimi.disqe alumini gomma 80%.dy celsa, sensor shiu drite limitator shpejtesie pilot automatik etj .......super ekonomike dhe e shpejt.....
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim