Mercedes benz 250 d -92

Shitet nga: Ilir 22 Sht 20:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 700 EUR

Komuna: Durrës
Mercedes benz 250d.viti 92.manuale,ngjyre e zeze,abs xhama elektrike,makina eshte e pajisur me dokumenta deri ne maj 2015.eshte ne gjendje perfekte motorrike e xhenerike me te gjitha sherbimet e sapo bera vaj filtra dhe rrip motori + 4 goma te reja.cmimi 1700€ ose nderrohet
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim